خانه

Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.

نمایه شرکت

شرکت فناوری الکترونیک گوانگژو اکوی با مسئولیت محدود شرکتی است که با یک تیم فن آوری همراه است که در زمینه تحقیقات پزشکی و زیبایی به مدت 15 سال شرکت کرده است. زمینه فناوری شامل تحقیق و توسعه نرم افزار الکترونیکی، طراحی، مونتاژ، اشکالزدایی، آزمایش بالینی و غیره است. پیشرو تکنولوژی حرفه ای، سیستم مدیریت کیفیت کامل، شهرت همکاری عالی و خدمات پس از فروش خوب، پایه همکاری جامع را ایجاد می کند.

ما بر تجهیزات زیبایی، ابزار پرستاری داخلی، دستگاه آرایش دائمی، قلم Derma (نسل یک / دو و سه)، رولر Derma، Derma Vib (رولر فوتونی Derma)، 3 در 1 رولر Derma مجموعه، BIO گالوانیک Derma غلتک، Ice Derma غلطک، تجهیزات اکسیژن آبرسانی، لوازم جانبی مراقبت از پوست و سایر محصولات دیگر. محصولات با کیفیت عالی محبوب در سراسر جهان (ایالات متحده آمریکا، اروپا، شرق میانه، جنوب شرقی آسیا و منطقه دیگر). شرکت ما دارای نام تجاری DRS، دکتر Pen، Dr. Roller، Artmex است و تولید کننده ZGTS، MNS، DNS Derma roller است.

Ekai اصرار دارد که مسیر توسعه محصولات و تولید برچسب های خصوصی را داشته باشد. ما استاندارد ISO9001 را به طور جدی اجرا می کنیم و مطمئن هستیم که محصولات با کیفیت عالی را ارائه می دهیم. ما به علت تکنولوژی حرفه ای و فروشگاه تولیدی بدون گرد و غباری در زمینه، نفوذ و محبوبیت قابل توجهی داشته ایم. ما با بسیاری از موسسات شناخته شده خارج از کشور کار کرده ایم و خدمات OEM / ODM را ارائه می دهیم.

Ekai پایبند به کیفیت به تکیه بر برای زنده ماندن و به دنبال ثبات با تکنولوژی است. هدف ما توسعه فناوری های نوین است. فناوری و نوآوری به عنوان بازار محور. ما نوآوری مستقل را حفظ می کنیم و همکاری همکاری با همۀ مشتریان را درک می کنیم.

خوش آمدید به کارخانه ما برای همکاری.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

در سال 2010، Ekai در فن آوری آلمان برای نخستین سری dermaroller 192 در چین تاسیس شد.

در سال 2011، شرکت فناوری الکترونیک گوانگژو اکایی، با مسئولیت محدود. به طور رسمی ثبت شده و ساخته شده در شهرستان گوانگژو چین، متعلق به مارک های "DRS"، "MNS"، "DDS". تمرکز بر خدمات OEM و بازاریابی مارک های داخلی.

در سال 2012، اکای استراتژی بازار جهانی ما را آغاز کرد، ما بخش تحقیق و توسعه خود را بهبود بخشیدیم و خطوط تولید ما را گسترش دادیم تا شامل dermaroller قابل تعویض، 2 در 1 کیت dermaroller، dermaroller رهبری و غلطک یخ.

در سال 2013، فروش غلتک DRS در ایالات متحده آمریکا و بازار اروپا 72٪ افزایش یافته است.

در سال 2014، نام تجاری DRS یکی از 10 علامت تجاری محبوب ترین برندهای جهان شد.

در سال 2015، شرکت فناوری الکترونیک گوانگژو اکوی، با مسئولیت محدود. Dr.pen به عنوان یک نام تجاری از قلم Derma هر دو در ایالات متحده آمریکا و چین ثبت شده است، که بر روی نام تجاری برتر قلم Derma برای بازار زیبایی شناسی پزشکی در سراسر جهان تمرکز دارد.

در سال 2016 دکترپن " برند محبوب ترین DermaPen سال " توسط کنفرانس تجارت الکترونیک DHgate اعطا شد. و شرکت ما در ماه دسامبر همان سال تولید کننده گواهی ISO13485 شد، گواهی شماره: 10133057M صادر شده توسط: Certificateion Europe (UK) Limited.

در سال 2017، نام تجاری "Artmex" به عنوان دستگاه های آرایش بلند دیجیتال دائمی ما، دستگاه میکروپینگ سازی، ماشین آلات خالکوبی به بازار جهانی ثبت شده است.
Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

فروشنده

مارک های : DRS، Dr.Pen، Artmex، ZGTS، DNS، MNS

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 2,000,000-2,500,000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : < 10%

ISO standard: ISO13485

CE: Yes

RoHs: Yes

SGS Serial NO.: QIP-ASI161440

FDA: Class 1 devices

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب دائمی آرایش تاتو ماشین برای فروش کیفیت خوب دائمی آرایش تاتو ماشین برای فروش کیفیت خوب دائمی آرایش تاتو ماشین برای فروش کیفیت خوب دائمی آرایش تاتو ماشین برای فروش